Sarjapelit + Suomen Cup

#PelaajatOMSPJ
8Trast Tuomas2401729326518
21Molkojärvi Hannu ”C”29015210125343
19Autioniemi Matti ”A”4011509724734
67Karusaari Mika861198120026
22Vuollo Antti1527889167109
85Alaluusua Tuomas ”A”1819068158120
91Junnola Joonas198627113327
83Pantsar Jarmo208397411338
10Autioniemi Juha255554810334
17Uutela Mika119564610218
18Koutaniemi Juha-Pekka ”A”11151368736
9Kaltio Tommi9651348557
17Harila Joonas13736407614
25Wesslin Juho11543337614
50Pannula Markus7627336010
27Linnala Kalle3525244912
81Juntto Janne3921254624
9Kaijala Joonas4031144516
37Rantatalo Eetu4526164224
6Ahola Tommi7816254114
33Tuoma Jussi10519224134
3Paaso Mika13220193942
13Tiuraniemi Jaakko7221163755
72Korppi Miika262413378
5Välimaa Lauri11710263620
14Autere Antti4414203422
40Hyvärinen Jussi2921133412
15Tuomikoski Ilkka ”C”7111223320
67Turpeenniemi Matias551912316
13Nupponen Reijo171712296
37Saranpää Juho349202914
91Virtanen Ville5412172910
13Mustonen Jouko259192811
91Niemelä Ville449172611
7Pallari Teemu581013238
11Junnola Juho611310236
10Nikula Riku32148226
23Kanto Mikael26165210
24Korhonen Tuomas795152046
43Wäli Pyry29146206
15Aaltonen Juha241441810
55Vaara Teemu (F)197111812
3Takkinen Ilkka253141720
6Laitinen Juuso29107174
76Rautio Kristian1398170
9Juuso Nils Juhan2576130
11Korsman Jyri103101312
77Karvonen Olli17310134
7Junnola Jarno3175120
46Ahven Jari18751211
71Jääskö Pekka381111214
11Heiskanen Mikko2392118
14Tuhkanen Teemu7741112
22Sattanen Jaakko2865116
26Ulkuniemi Juha-Matti39291133
72Latvakoski Niko656112
88Karjalainen Joni37471110
61Mikkola Jesse3137104
42Manelius Henri178192
43Kilpelä Roni142794
97Kemppainen Iiro197296
11Poikela Santeri205388
20Valkonen Olli212680
22Kurkkio Eelis123586
42Ihalainen Juha2880814
77Mäkimartti Kaapo273582
28Pumpanen Perttu144372
2Nousiainen Tuomas123366
23Kemppainen Kalle185164
24Vierelä Tapio1342610
37Venäläinen Jouni195160
64Niemelä Joni74260
67Riipi Juho144262
81Pajuniemi Mika134262
94Ylitalo Arttu233362
15Ristimella Joonas164156
16Jokela Juho134158
23Saastamoinen Lasse143256
26Hänninen Miikka192350
6Sigvart Jari-Pekka91342
8Moilanen Kalevi (F)51340
10Väänänen Tuomas42244
11Pylkkänen Tero53142
11Sorjonen Julius2522439
12Lehto Kari152240
16Vesa Jarno104044
16Hast Mikko103140
27Saukko Teemu191348
31Lahtinen Elias340440
75Nevalainen Juha221340
96Jylhä Roni413146
24Suutala Olavi123038
24Raunio Oskari102134
29Heikkilä Samuli261238
30Ristimella Antti770334
41Lehtonen Aleksi143032
63Huttunen Juhamatti1340332
77Hirvasvuopio Henri130330
90Vuomajoki Teemu42130
97Hyvönen Jiri291232
1Kajula Eemeli211122
3Rantakokko Petri190222
13Lammi Jussi61124
13Latvala Arttu131120
14Pakkanen Kari40220
15Yliranta Veikko141120
20Herraniemi Roni221122
45Autere Eero41120
65Puumalainen Santeri40220
66Similä Tuomas11202227
68Pakkanen Tomi40220
69Rauhala Heikki1911217
87Aikio Niila40220
98Lassheikki Iisak (F)82022
7Rauhala Juha-Matti30110
13Karjala Janne20110
20Luhtala Jere40110
24Kiviniemi Sami40112
27Nikula Tomi51010
59Hämäläinen Veeti80114
71Röppänen Tomi120116
84Tornberg Otto30112
88Tolppi Tatu190114
92Kaarela Niko30114
96Sanaksenaho Tuomas (F)81010
97Toppinen Paavo40110
2Kultima Ville60000
2Alariesto Aimo50000
5Ekman Matias00000
6Rauhala Joni00000
9Mustonen Miro20002
11Alakunnas Tuomas40000
15Murtola Jarkko30000
24Arffman Arttu40000
24Paadar Lassi00000
24Korteniemi Jari10000
27Yliranta Ukko-Pekka20000
32Karhula Kristian150000
34Sieppi Tuomas50000
34Ruismäki Vesa-Matti20000
35Eemil Ahola60000
35Kajula Valtteri20000
40Huotari Juho50000
44Lehtikangas Antti40000
55Rantala Janne60000
63Lintulahti Harri270000
77Rissala Antti60000
80Yli-Suvanto Olli60000
#MaalivahditOVTorTor%PMPM/O0-pelit
6Rauhala Joni0000.0000.000
2Alariesto Aimo525781.43132.600
32Karhula Kristian151025381.73493.271
2Kultima Ville6311784.78213.500
40Huotari Juho536678.57183.600
63Huttunen Juhamatti1345831979.945033.753
34Ruismäki Vesa-Matti202273.3384.000
63Lintulahti Harri271238676.741174.330
35Eemil Ahola625667.47274.500
30Ristimella Antti772500.003844.992
31Lahtinen Elias341129973.641755.150
34Sieppi Tuomas508374.77285.600
35Kajula Valtteri205377.94157.500
1Kajula Eemeli21331764.831728.190

Pelaajakohtaiset ennätykset

Eniten tehopisteitä kaudessa: 2005-2006, Karusaari Mika 39+23=62
Eniten maaleja kaudessa: 2005-2006, Karusaari Mika 39
Eniten syöttöpisteitä kaudessa: 2005-2006, Karusaari Mika 23
Eniten jäähyminuutteja kaudessa: 2008-2009, Kaltio Tommi 41min

Eniten tehopisteitä ottelussa: 08.01.2006 vs Sastamolo Kings II, Karusaari Mika 6+3=9
Eniten maaleja ottelussa: 02.04.2005 vs RSB-Team II, Karusaari Mika 6
Eniten syöttöpisteitä ottelussa: 02.04.2005 vs RSB-Team II, Vuollo Antti 6
Eniten jäähyminuutteja ottelussa: 31.01.2009 vs RSB-Team II, Kaltio Tommi 27min

Nopein avausmaali ottelussa: 22.11.2015 vs Lapa, Alaluusua Tuomas 00:03
Nopeimmat 2 maalia ottelussa: 19.03.2005 vs RSB-Team II, Uutela Mika 3s
Nopeimmat 3 maalia ottelussa: 19.03.2005 vs RSB-Team II, Uutela Mika 23s

Eniten hattutemppuja uralla: Karusaari Mika, 17
Eniten voittomaaleja uralla: Autioniemi Matti, 15
Eniten ylivoimamaaleja uralla: Autioniemi Matti, 17
Eniten alivoimamaaleja uralla: Vuollo Antti, 4