Sarjapelit + Suomen Cup

#PelaajatOMSPJ
21Molkojärvi Hannu31818513932457
8Trast Tuomas2561929829018
19Autioniemi Matti ”A”3651429023232
67Karusaari Mika861198120026
83Pantsar Jarmo2925311917254
22Vuollo Antti1527889167109
85Alaluusua Tuomas ”A”1819068158120
91Junnola Joonas224778015731
10Autioniemi Juha255554810334
17Uutela Mika119564610218
9Kaltio Tommi9651348557
17Harila Joonas13736407614
18Koutaniemi Juha-Pekka10940276729
50Pannula Markus7627336010
25Wesslin Juho8632235512
33Tuoma Jussi12720325242
27Linnala Kalle3525244912
27Nikula Tomi1013216486
81Juntto Janne3921254624
9Kaijala Joonas4031144516
46Ahven Jari3620254517
7Pallari Teemu ”C”11719254416
13Tiuraniemi Jaakko8524204455
5Välimaa Lauri12912304220
6Ahola Tommi7816254114
3Paaso Mika13220193942
13Nupponen Reijo212413378
72Korppi Miika262413378
41Lehtonen Aleksi6426103630
72Latvakoski Niko171620362
91Virtanen Ville7014213518
14Autere Antti4414203422
40Hyvärinen Jussi2921133412
91Niemelä Ville5021133417
15Tuomikoski Ilkka ”C”7111223320
10Väänänen Tuomas249223116
61Mikkola Jesse4212193112
67Turpeenniemi Matias551912316
28Pumpanen Perttu2812183014
37Saranpää Juho349202914
2Sattanen Jaakko ”A”5513152814
13Mustonen Jouko259192811
37Rantatalo Eetu262152618
11Junnola Juho611310236
6Laitinen Juuso36148226
94Ylitalo Arttu39148224
23Kanto Mikael26165210
24Korhonen Tuomas795152046
43Wäli Pyry32136194
15Aaltonen Juha241441810
26Ulkuniemi Juha-Matti565131843
55Vaara Teemu (F)197111812
3Takkinen Ilkka253141720
10Nikula Riku18116174
11Pylkkänen Tero17134174
76Rautio Kristian1398170
11Korsman Jyri103101312
77Karvonen Olli17310134
7Junnola Jarno3175120
71Jääskö Pekka381111214
80Yli-Suvanto Olli52481216
88Karjalainen Joni37471110
9Mustonen Miro467296
42Manelius Henri178192
42Ihalainen Juha2590918
43Kilpelä Roni142794
97Kemppainen Iiro197296
11Poikela Santeri205388
15Ristimella Joonas206288
20Valkonen Olli212680
22Kurkkio Eelis123586
75Nevalainen Juha343582
2Nousiainen Tuomas123366
23Kemppainen Kalle185164
24Vierelä Tapio1342610
37Venäläinen Jouni195160
67Riipi Juho144262
81Pajuniemi Mika134262
16Jokela Juho134158
26Hänninen Miikka192350
8Moilanen Kalevi (F)51340
11Sorjonen Julius2522439
12Lehto Kari152240
13Latvala Arttu211340
16Vesa Jarno104044
27Saukko Teemu191348
29Heikkilä Samuli2713420
31Lahtinen Elias340440
24Raunio Oskari102134
24Suutala Olavi123038
30Ristimella Antti770334
63Huttunen Juhamatti1340332
77Hirvasvuopio Henri130330
87Aikio Niila161230
90Vuomajoki Teemu42130
96Jylhä Roni252134
97Hyvönen Jiri291232
1Kajula Eemeli211122
3Rantakokko Petri190222
13Lammi Jussi61124
15Yliranta Veikko141120
32Karhula Kristian640220
45Autere Eero41120
66Similä Tuomas11702227
69Rauhala Heikki1911217
92Kaarela Niko130224
98Lassheikki Iisak (F)82022
7Rauhala Juha-Matti30110
13Karjala Janne20110
20Luhtala Jere40110
24Kiviniemi Sami40112
84Tornberg Otto30112
88Tolppi Tatu190114
96Sanaksenaho Tuomas (F)81010
2Alariesto Aimo50000
6Rauhala Joni180000
9Juuso Nils Juhan00000
11Alakunnas Tuomas40000
15Murtola Jarkko30000
24Korteniemi Jari10000
24Luoto Lasse00000
24Arffman Arttu40000
27Yliranta Ukko-Pekka20000
34Ruismäki Vesa-Matti20000
35Kajula Valtteri20000
35Sieppi Tuomas00000
44Lehtikangas Antti40000
59Hämäläinen Veeti00000
63Lintulahti Harri160000
77Rissala Antti60000
82Hakala Tuukka00000
#MaalivahditOVTorTor%PMPM/O0-pelit
35Sieppi Tuomas0000.0000.000
2Alariesto Aimo525781.43132.600
63Huttunen Juhamatti1345831979.945033.753
32Karhula Kristian642725381.732483.884
34Ruismäki Vesa-Matti202273.3384.000
63Lintulahti Harri16922377.70644.000
6Rauhala Joni18819271.64764.220
66Similä Tuomas1174918171.045544.743
30Ristimella Antti772500.003844.992
31Lahtinen Elias341129973.641755.150
35Kajula Valtteri205377.94157.500
1Kajula Eemeli21331764.831728.190

Pelaajakohtaiset ennätykset

Eniten tehopisteitä kaudessa: 2005-2006, Karusaari Mika 39+23=62
Eniten maaleja kaudessa: 2005-2006, Karusaari Mika 39
Eniten syöttöpisteitä kaudessa: 2005-2006, Karusaari Mika 23
Eniten jäähyminuutteja kaudessa: 2008-2009, Kaltio Tommi 41min

Eniten tehopisteitä ottelussa: 08.01.2006 vs Sastamolo Kings II, Karusaari Mika 6+3=9
Eniten maaleja ottelussa: 02.04.2005 vs RSB-Team II, Karusaari Mika 6
Eniten syöttöpisteitä ottelussa: 02.04.2005 vs RSB-Team II, Vuollo Antti 6
Eniten jäähyminuutteja ottelussa: 31.01.2009 vs RSB-Team II, Kaltio Tommi 27min

Nopein avausmaali ottelussa: 22.11.2015 vs Lapa, Alaluusua Tuomas 00:03
Nopeimmat 2 maalia ottelussa: 19.03.2005 vs RSB-Team II, Uutela Mika 3s
Nopeimmat 3 maalia ottelussa: 19.03.2005 vs RSB-Team II, Uutela Mika 23s

Eniten hattutemppuja uralla: Karusaari Mika, 17
Eniten voittomaaleja uralla: Autioniemi Matti, 15
Eniten ylivoimamaaleja uralla: Autioniemi Matti, 17
Eniten alivoimamaaleja uralla: Vuollo Antti, 4