Sarjapelit + Suomen Cup

#PelaajatOMSPJ
8Trast Tuomas2401729326518
19Autioniemi Matti ”A”3741449223634
21Molkojärvi Hannu2611379222941
67Karusaari Mika861198120026
22Vuollo Antti1527889167109
85Alaluusua Tuomas ”A”1819068158120
91Junnola Joonas198627113327
83Pantsar Jarmo197377311038
10Autioniemi Juha255554810334
17Uutela Mika119564610218
9Kaltio Tommi9651348557
17Harila Joonas13736407614
50Pannula Markus7627336010
18Koutaniemi Juha-Pekka8435235823
25Wesslin Juho9032245612
27Linnala Kalle3525244912
81Juntto Janne3921254624
9Kaijala Joonas4031144516
6Ahola Tommi7816254114
33Tuoma Jussi10519224134
3Paaso Mika13220193942
13Tiuraniemi Jaakko7221163755
72Korppi Miika262413378
5Välimaa Lauri11710263620
14Autere Antti4414203422
40Hyvärinen Jussi2921133412
15Tuomikoski Ilkka ”C”7111223320
67Turpeenniemi Matias551912316
13Nupponen Reijo171712296
37Saranpää Juho349202914
91Virtanen Ville5412172910
13Mustonen Jouko259192811
37Rantatalo Eetu231692518
7Pallari Teemu ”C”581013238
11Junnola Juho611310236
23Kanto Mikael26165210
24Korhonen Tuomas795152046
43Wäli Pyry27146206
10Nikula Riku25136196
15Aaltonen Juha241441810
55Vaara Teemu (F)197111812
3Takkinen Ilkka253141720
6Laitinen Juuso29107174
76Rautio Kristian1398170
91Niemelä Ville22511169
11Korsman Jyri103101312
77Karvonen Olli17310134
7Junnola Jarno3175120
46Ahven Jari18751211
71Jääskö Pekka381111214
26Ulkuniemi Juha-Matti39291133
72Latvakoski Niko656112
88Karjalainen Joni37471110
2Sattanen Jaakko1355102
42Manelius Henri178192
43Kilpelä Roni142794
97Kemppainen Iiro197296
11Poikela Santeri205388
20Valkonen Olli212680
22Kurkkio Eelis123586
9Juuso Nils Juhan93470
2Nousiainen Tuomas123366
23Kemppainen Kalle185164
24Vierelä Tapio1342610
37Venäläinen Jouni195160
67Riipi Juho144262
81Pajuniemi Mika134262
94Ylitalo Arttu233362
15Ristimella Joonas164156
16Jokela Juho134158
26Hänninen Miikka192350
28Pumpanen Perttu74150
8Moilanen Kalevi (F)51340
10Väänänen Tuomas42244
11Pylkkänen Tero53142
11Sorjonen Julius2522439
12Lehto Kari152240
16Vesa Jarno104044
27Saukko Teemu191348
31Lahtinen Elias340440
75Nevalainen Juha221340
24Raunio Oskari102134
24Suutala Olavi123038
30Ristimella Antti770334
41Lehtonen Aleksi143032
42Ihalainen Juha153038
63Huttunen Juhamatti1340332
77Hirvasvuopio Henri130330
90Vuomajoki Teemu42130
96Jylhä Roni242136
97Hyvönen Jiri291232
1Kajula Eemeli211122
3Rantakokko Petri190222
13Latvala Arttu131120
13Lammi Jussi61124
14Pakkanen Kari40220
15Yliranta Veikko141120
45Autere Eero41120
66Similä Tuomas10402227
68Pakkanen Tomi40220
69Rauhala Heikki1911217
87Aikio Niila40220
98Lassheikki Iisak (F)82022
7Rauhala Juha-Matti30110
13Karjala Janne20110
16Hast Mikko21010
20Luhtala Jere40110
24Kiviniemi Sami40112
27Nikula Tomi51010
29Heikkilä Samuli150118
61Mikkola Jesse101014
84Tornberg Otto30112
88Tolppi Tatu190114
92Kaarela Niko30114
96Sanaksenaho Tuomas (F)81010
2Kultima Ville10000
2Alariesto Aimo50000
6Rauhala Joni00000
9Mustonen Miro20002
11Alakunnas Tuomas40000
11Heiskanen Mikko20000
14Tuhkanen Teemu00000
15Murtola Jarkko30000
20Herraniemi Roni20002
22Juutilainen Henri00000
23Saastamoinen Lasse00000
24Korteniemi Jari10000
24Arffman Arttu40000
24Paadar Lassi00000
24Luoto Lasse00000
27Yliranta Ukko-Pekka20000
32Karhula Kristian150000
34Ruismäki Vesa-Matti20000
34Sieppi Tuomas40000
35Kajula Valtteri20000
35Eemil Ahola10000
44Lehtikangas Antti40000
55Rantala Janne00000
63Lintulahti Harri130000
71Röppänen Tomi20000
77Mäkimartti Kaapo00000
77Rissala Antti60000
80Yli-Suvanto Olli60000
#MaalivahditOVTorTor%PMPM/O0-pelit
6Rauhala Joni0000.0000.000
2Kultima Ville113594.5922.000
2Alariesto Aimo525781.43132.600
35Eemil Ahola10975.0033.000
32Karhula Kristian151025381.73493.271
63Huttunen Juhamatti1345831979.945033.753
34Ruismäki Vesa-Matti202273.3384.000
63Lintulahti Harri13620677.44604.620
30Ristimella Antti772500.003844.992
31Lahtinen Elias341129973.641755.150
34Sieppi Tuomas406775.28225.500
35Kajula Valtteri205377.94157.500
1Kajula Eemeli21331764.831728.190

Pelaajakohtaiset ennätykset

Eniten tehopisteitä kaudessa: 2005-2006, Karusaari Mika 39+23=62
Eniten maaleja kaudessa: 2005-2006, Karusaari Mika 39
Eniten syöttöpisteitä kaudessa: 2005-2006, Karusaari Mika 23
Eniten jäähyminuutteja kaudessa: 2008-2009, Kaltio Tommi 41min

Eniten tehopisteitä ottelussa: 08.01.2006 vs Sastamolo Kings II, Karusaari Mika 6+3=9
Eniten maaleja ottelussa: 02.04.2005 vs RSB-Team II, Karusaari Mika 6
Eniten syöttöpisteitä ottelussa: 02.04.2005 vs RSB-Team II, Vuollo Antti 6
Eniten jäähyminuutteja ottelussa: 31.01.2009 vs RSB-Team II, Kaltio Tommi 27min

Nopein avausmaali ottelussa: 22.11.2015 vs Lapa, Alaluusua Tuomas 00:03
Nopeimmat 2 maalia ottelussa: 19.03.2005 vs RSB-Team II, Uutela Mika 3s
Nopeimmat 3 maalia ottelussa: 19.03.2005 vs RSB-Team II, Uutela Mika 23s

Eniten hattutemppuja uralla: Karusaari Mika, 17
Eniten voittomaaleja uralla: Autioniemi Matti, 15
Eniten ylivoimamaaleja uralla: Autioniemi Matti, 17
Eniten alivoimamaaleja uralla: Vuollo Antti, 4